Avsa.com'a Hoşgeldiniz!

Avşa Martı Avşa Adası Pansiyon Fiyatları Son Dakika Fırsatları bulabilirsiniz. Pansiyon Fiyatları 2016 Sezonu ile Aynı olması beklenmektedir. 2017 Yılında Pansiyonlar 25 ile 60 TL Kişi Başı Fiyatlandırmaktadır. Fiyatlar Ortalama Fiyatlardır İşletme Sahipleri Belirlemektedir.

Avşa adası Altınkum Tatil Konakları Avşa Ergüven Apart Avşa Bahar Motel Avşa Pelin Uzuner Apart Avşa Heramis Apart AVŞA ULUDAĞ APART Avşa Hüseyin Uğur Apart Avşa Manyas Motel AVŞA ESRAM MOTEL Avşa TÜRÜYENLER Apart Pansiyon AVŞA KULAÇ APART

Avşa Pansiyonları 2017 Fiyatları ile ilgili Aşağıdaki Telefon Numaralarından Bilgi Alabilirsiniz

Avşa Pansiyon Fiyatları 2017

Konaklama seçiminizde; kendi sitesi veya sitemizde iç sayfası bulunan otel, motel veya pansiyonları tercih etmenizi öneririz. Sadece telefon ile kontak kurduğunuz firmalardan resim göndermelerini isteyerek kalacağınız yer için daha net bilgi edinebilirsiniz. Adaya gitmeden önce özellikle temmuz - ağustos aylarında rezervasyon yaptırmalısınız. Aksi taktirde yer bulma sorunu yaşayabilirsiniz.

 Pansiyon Fiyatları 
Avşa Adası Pansiyon Fiyatları Sezonda ortalama 25 Tl ile 60 Tl Arasındadır. Avşada Bulunan Pansiyon listesi Aşağıdaki gibidir. Sayın işletme sahipleri. Bu sayfada yer almak için lütfen bize yazınız.