avsa.com logo

Avşa Adası 2020 Apart Fiyatları


Avsa.com'a Hoşgeldiniz!

Avşa Martı Avşa Adası Apart Fiyatları Avşa Adasında Resmi verilere göre Avşa Adası; 11 Apart, 18 Apart, 128 Apart ve 3,700 yazlıkçı evi barındırmaktadır.

Avşa Apart Otelleri 2020 Fiyatları

Avşa Apart Fiyatları

Avşa Adası’nda oldukça fazla sayıda apart bulunmaktadır. Apart denilen konaklama mekanı, apartman daireleri gibi dizayn edilmiş mekanlardır. Bu konaklama mekanları, misafirlerin kendilerine yemek hazırlama ve yeme – içme imkanını da sunmaktadır. Kompakt bir ev gibi tasarlanan bu konaklama mekanları, müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak ve rahat bir ortamda bulunmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Avşa Adası, tatil yapmak için oldukça uygun bir mekandır. Fiyatların makul ve ulaşımın kolay olması İstanbul’da yaşayan kişiler için oldukça dikkat çekmektedir. Avşa Adası’nda 300 civarında pansiyon, otel ve apart bulunmaktadır. Önceden rezervasyon yaptırarak bu konaklama mekanlarını kullanmak mümkündür.

Avşa apart fiyatları kişi başı 25 TL’den başlamaktadır. Apartın bulunduğu konum ve sahip olduğu hizmetler, apar fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Uygun fiyatlı tatil yapmak için bu apartlar tercih edilebilir. Aşağıda Avşa Adası’ndaki bazı apartların fiyatları bulunmaktadır. Apart, pansiyon ve oteller hakkında detaylı bilgi almak için bizzat o konaklama merkezini arayarak irtibata geçilmesi tavsiye edilir.

Avşa Adası Apart Pansiyon Fiyatları

Aşağıda belirtilen fiyatları teyit etmek için firmayı arayarak iletişime geçmek gerekir. Bu fiyatlar kişi başı ücretlerdir.

Fiyatlar 2020 Yılına Ait Olup Dönemde değişiklik Göstermektedir.

  • Efe Apart 70 TL
  • Ertol Apart 80 TL
  • Anı Motel 80 TL

 

TEZGEL MOTEL Avşa Güneysu Apart

Avşa Pelin Uzuner Apart  Avşa Dostlar Apart  Avşa Anar Apart AVŞA ULUDAĞ APART  AVŞA DİCLE APART 

Avşa Saygın Delüx Apart