avsa.com logo

AVŞA ADASI İDO SEFERLERİ 2020


AVŞA ADASI İDO SEFERLERİ 2020

Renkli yaz gecelerinin, dinlendirici plaj ve koyların adresi Avşa Adası, uygun fiyatlı bir tatil arayışında olanların tercihi olmaya devam ediyor. Geniş konaklama imkânlarına sahip adaya birçok ulaşım yolu bulunuyor. Bu yazımızda Avşa Adası İDO seferleri 2020 tarifeleri ve ulaşım yolları hakkında önemli bilgiler vereceğiz.

Avşa Yaren Suit

Avşa Adası’na Ulaşım Nasıl Yapılır?

Avşa Adası’na ulaşım için Trakya’dan kalkan feribotları kullanabilirsiniz. Avşa’ya Erdek üzerinden gelecek yolcular, buradan kalkan feribotları tercih edebilirler. Eğer İstanbul üzerinden adaya ulaşım sağlamak isterseniz, Yenikapı, Avcılar ve Bostancı iskelelerinden kalkan deniz otobüslerini kullanabilirsiniz.

Avşa Adası’na İDO Seferleri İle Nasıl Gidilir?

Marmara’nın en gözde adalarından olan Avşa’ya İDO seferlerini kullanarak kolayca gidebilirsiniz. Avşa Adası İDO seferleri 2020 yılı içerisinde, bahar döneminde başlamaktadır. Avşa’ya gidecek deniz otobüsleri tarifle saatleri yaz ve bahar aylarında farklılık göstermektedir.

Bahar Dönemi Cuma Günleri Kalkış:

Bostancı’dan saat 18 : 45 itibariyle

Yenikapı’dan saat 19 : 15 itibariyle

Bahar Dönemi Pazar Günleri Kalkış:

Yenikapı’dan 16 : 00 itibariyle

Not: İDO – Avşa Adası seferleri bahar döneminde Nisan ayından, yaz döneminde haziran ayından itibaren yapılmaktadır. Güncel tarifeleri öğrenmek için İDO uygulamalarını kullanmanız yerinde olacaktır. Eğer daha uygun fiyatlı bir yolculuk arzu ediyorsanız biletinizi önceden ayırtmanızda yarar vardır.

VŞA İDO DENİZ OTOBÜSÜ SEFER SAATLERI VE FIYATLARI:
İstanbul Bostancı ~ Yenikapı ~ Avcılar ~ Marmara Adası ~ Avşa Adası - 11 Haziran 2020 Tarihi itibari ile ido seferleri Yaz sezonuna girmiştir.

Sefer Listeleri İdo Tarafından belirlenmiştir. Sefer Listesi Aşağıdaki Gibidir.

CUMA İSTANBUL KALKIŞ - PAZAR AVŞA DÖNÜŞ SEFERLERİ DÜZENLENMEKTEDİR

11 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARİ İLE SEFERLER - BOSTANCI - YENIKAPI- AVCILAR MARMARA - VE AVŞA OLARAK DEVAM EDECEKTİR BAŞLAMIŞTIR.

 

11 Haziran 2018 Tarihi itibari ile aşağıdaki sefer listeleri ido tarafından belirlenmiştir.

Bilet Almak için Lütfen www.ido.com.tr adresini ziyaret edin

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (Genel Müdürlük)
Kennedy Cad. Yenikapı Feribot İskelesi Eminönü - İstanbul
Tel: 0 212 444 44 36 Fax: 0 212 517 38 00

İdo Avşa Seferleri Hafta İçi 2018 Tarifesi

 İdo Avşa Adası Seferleri Hafta Sonu 2018 Seferleri