avsa.com logo

AVŞA ADASI KADINLAR PLAJI’NA YAKIN OTELLER VE PANSİYONLAR


AVŞA ADASI KADINLAR PLAJI’NA YAKIN OTELLER VE PANSİYONLAR

Avşa Adasının doğu kesiminde yer alan kadınlar plajı, Yiğitler köyü içerisinde bulunur. Özellikle tesettürlü bayanların tercih ettikleri plaj, hem denizin birçok yere göre sığ olması nedeniyle hem de sadece bayanlara özel olmasıyla dikkat çekmektedir. Ücretsiz olarak giriş yapılabilen plaj, aynı zamanda eşsiz bir manzaraya da sahiptir. Özellikle muhafazakar ailelerin tatil için tercih ettikleri Yiğitler Köyünde, konaklama için birçok otel ve pansiyon bulunmaktadır.

ALTINKUM TATİL KONAKLARI

Yiğitler köyünde denize sıfır konumunda yer alan tesis, yarım pansiyon konaklama imkanı sunmaktadır. Açık yüzme havuzu, uygun fiyatları, konforlu odalarıyla oldukça rağbet gören tesis, sürekli kendini yenileyen yapısıyla, ziyaretçilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Avşa Altınkum Tatil Konakları

 

BAHAR AQUA RESORT

Avşa Adası Kadınlar Plajı’na yakın oteller ve pansiyonlar arasında, eşsiz manzarası ile dikkat çeken Bahar Aqua Resort, yiğitler köyünün merkezinde yer alır. Yarım pansiyon şeklinde konaklama sunan tesis, konforu ile de dikkat çekmektedir.

Avşa Bahar Aqua Resort Otel

Ok Apart

Avşa Adasında Kadınlar Plajına Yakın Olan Ok Apart Bahçesiyle Tatilcileri etkilemeyi başarıyor.

Ok Apart'ın Bahçesi Yeşillikler içinde tatil yapmanızı sağlıyor.

Avşa Ok Apart

SEVİM APART

Yiğitler Köyünde merkezi konumda bulunan Sevim Apart, özellikle yeşillikler arasında kurulu mütevazi bir pansiyondur. Köyün tatilciler tarafından en fazla tercih edilen pansiyonları arasında yer alır.

 

MELİS APART

Avşa Adası Kadınlar Plajı’na yakın oteller ve pansiyonlar arasında uygun fiyatıyla dikkat çeken Melis Apart, özellikle makul fiyatlarda konaklama arayan tatilciler için ideal bir tesistir. Samimi görüntüsü ve odalarıyla ilgi görmektedir.