avsa.com logo

AVŞA ADASI MAVİ KOY


AVŞA ADASI MAVİ KOY

 

Marmara’nın masmavi denizinin, içimizi ısıtan sımsıcacık güneşle buluştuğu Avşa Adası’nın en güzel koylarından biri olan Mavi Koy’da, tüm kışın yorgunluğunu atabileceğiniz, içinizi ısıtacak bir tatil imkanı bulabilirsiniz. Berrak denizinde yüzüp, temiz havasında kendinizi bulabileceğiniz Mavi Koy’da, gün batımı eşliğinde tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Avşa Mavi Koy

Mavi Koy Nerede

Avşa Adası’nın kuzey kesiminde bulunan Mavi Koy’a, ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Konaklama için Avşa Adası Mavi Koy otel ve pansiyonları tatilcilere makul fiyatlarla hizmet vermektedir. Çok lüks olmasalar da gerek konforları gerekse işletmecilerinin sıcakkanlı ve misafirperver yaklaşımı, sizlere evinizin rahatlığında bir tatil yaşatmaya yetecektir. Ailenizle birlikte sessiz ve sakin bir tatil geçirebileceğiniz koyda, ay ışığı eşliğinde muhteşem yürüyüşler yapabilir, tatilinizi huzur içerisinde, stresten uzak bir şekilde geçirebilirsiniz.

Mavi Koyda Ne Yapılır

Güler yüzlü ve misafirperver halkı sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz Avşa Adası Mavi Koy, şık restoranları ve konforlu konaklama işletmeleriyle size hayallerinizdeki tatili yaşamanıza imkan sunuyor. Deniz kenarındaki restoranlarda denizin keyfini sürerek yemek yiyebilir, doğa manzarası eşliğinde ailenizle birlikte uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Tertemiz denizi ve eşsiz kumsalında gün içerisinde vakit geçirebilir, akşamları koyun tepesinden manzaranın güzelliğini seyredebilirsiniz. Büyükşehrin gürültüsünden kaçıp, kısa süreli tatil yapmak isteyenler için çok ideal bir tatil yeri olan koya sizde hayran kalacak ve bir daha gelmek isteyeceksiniz.