Avşa Adası Motelleri


Avşa Adası Motelleri

Avşa’da konaklama her bütçeye uygun imkan tanır. Adada konaklama alternatifleri çok fazla olmasına karşın, otel sayısı çok fazla değildir. Var olan otellerde butik hizmet verir. Adada motellerin, otellere karşı sayıca üstünlüğü gözlenir. Avşa Adası Motelleri çok lüks olmasalar da gerek konforları gerekse motel işletmecilerinin sıcakkanlı ve misafirperver yaklaşımı, sizlere evinizin rahatlığında bir tatil yaşatmaya yeter. 25-30 arası oda sayılarıyla adada konaklama sektörünü ayakta tutan bu işletmeler, sizlerin tatilinizi keyifle geçirmeniz için her detayı düşünmüştür.

Konaklama

Odalarda klima, tv, mini buzdolabı, balkon bulunur. Tatiliniz sırasında İhtiyaç duyacağınız şeyler,  çok fazla lükse kaçmadan düşünülmüştür. Avşa Adası motellerinin en büyük özellikleri, denize yakın ve upuzun plajlara sahip oluşlarıdır. Adada uzun süreli konaklama yapmayı düşünüyor, tüm sezonu bu muhteşem adada geçirmeyi planlıyorsanız, Avşa Adası motelleri size keyifli bir tatil sunacaktır.

Rezervasyon

Kışın çok fazla olmasa da, yazın gelmesiyle beraber Avşa adası hem yerli hem de yabancı birçok turiste ev sahipliği yapar. Hafta sonlarında ve özellikle de bayram tatillerinde çok kalabalık olan Avşa Adası motellerine önceden rezervasyon yaptırmak gerekir, aksi halde konaklamak neredeyse imkansızdır. Moteller içerisinde akşam düzenlenen bir etkinlik olmadığından, akşamları eğlenmek isteyen özellikle genç yaştaki tatilciler için, ada renkli bir gece hayatı da sunar. Merkeze yakın moteller için yürüme mesafesinde olan bu mekanlara ulaşımda oldukça kolay olmaktadır