Aquapark ve Havuzlu Oteller Avşa Adası


Avşa Adası’nda birden fazla havuzlu otel bulunmaktadır. 

 

Avşa Adası, tatil yapmak ve ruhu dinlendirmek için oldukça uygun bir tatil bölgesidir. Şehrin karmaşasından uzak ve denizle iç içe olan bu tatil bölgesi Marmara Adalar Belediyesi’ne bağlıdır. Adada oldukça fazla sayıda otel, apart ve pansiyon bulunmaktadır. Avşa havuzlu oteller her ne kadar çok fazla sayıda olmasa da mevcuttur. Bunların içerisinde çocuk havuzu bulunan oteller de vardır. Kişiler kendi ihtiyaçları doğrultusunda en uygun seçeneği seçebilirler. Konaklama fiyatları da oldukça makul ölçüdedir. Kişi başı 25 TL’den başlayan apart oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Otelden Yerini Ayır

Avşa, küçük bir ada olması sebebiyle dört yanı denizle çevrilidir. Bu sebeple pek çok konaklama mekanları denize sıfır konumdadır. Denizi sıfır olmayan konaklama mekanları da denize oldukça yakın bir konumda yer almaktadır.

Avşa havuzlu oteller arasında yer alan konaklama mekanları ada merkezinde ve Yiğitler köyünde bulunmaktadır. Aşağıda sizler için Avşa havuzlu oteller sıralanmıştır.

  • Bahar Aqua Resort

Bahar Aqua Resort, havuzlu bir oteldir ve Yiğitler Köyü’nde bulunur. Otelin manzarası oldukça güzeldir. Bu otel yarım pansiyon işletmecilik sunmaktadır. Bünyesinde havuz ve aqua park bulunur.

  • Altınkum Tatil Konakları

Altınkum Tatil Konakları, havuzlu bir oteldir ve Yiğitler Köyü’nde yer alır. Denize sıfır konumda olan bu otel yarım pansiyondur. Otelde çocuk havuzu da bulunmaktadır.

Avşa Adası Merkez'de Bulunan

 

Bahar Aqua Resort Otel

Avşa Bahar Motel

 

AFISSIA GARDEN HOTEL

Avşa Adası Yiğitler Köyünde bulunan Afissia Garden Hotel havuzlu be yarım pansiyon hizmet vermektedir.