avsa.com logo

Avşa Adası Otelleri 2020 Avşa Otel Yorumları ve 2020 Fiyatları


Avsa.com'a Hoşgeldiniz!

Avşa Martı Avşa Adası Otelleri 2020 Fiyatları Avşa Adasında Resmi verilere göre Avşa Adası; 11 Otel, 18 Motel, 128 Pansiyon ve 3,700 yazlıkçı evi barındırmaktadır.

 

Avşa Otelleri

Avşa otelleri arasında her şey dahil 5 yıldızlı bir otel bulunmamaktadır. Ancak ailelerin ihtiyacını karşılayacak kalitede oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Özellikle İstanbul’dan gelen turistler için oldukça ilgi gören Avşa Adası, sezon boyunca canlı kalmayı başarabilmektedir. Bu bölgeye olan ulaşım alternatifleri, İstanbul’a yakın olması ve oldukça makul bir tatil bölgesi olması sebebiyle oldukça rağbet görmektedir. Avşa Adası geniş ve temiz kumsallara sahip küçük bir adadır. Avşa otelleri uygun fiyatlı olduğu için çok fazla turist bu bölgeye gitmeyi tercih etmektedir.

Avşa otelleri, denize sıfır olmalarıyla da dikkat çekmektedir. Bu otellerin sahip olduğu manzaralar ise oldukça etkileyici ve ferahlatıcıdır. Oldukça kaliteli hizmet sunan bu oteller plajlara da yakın olduğu için aileler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Avşa otelleri dışında çeşitli pansiyonlar ve apart oteller de bulunmaktadır. Bunlar da verdikleri konforlu ve uygun fiyatlı hizmetle ilgi görmektedir. Aşağıda Avşa otelleri sıralanmıştır. Bu otellerle iletişim kurarak fiyat bilgisi ve detaylı bilgi almak mümkündür.

Avşa Adası Otelleri 2020 Sezonda ortalama 80 ile 150 Tl Arasındadır.

 Fiyatlar 2020 Yılına Ait Olup Dönemde değişiklik Göstermektedir.

 

AVŞA ELİT OTEL Avşa Ayata Otel Tezgel Motel Pansiyon Avşa Blue Sea Otel

Avşa Adası Otelleri 2020 Fiyatları ile ilgili Aşağıdaki

Telefon Numaralarından Bilgi Alabilirsiniz

Avşa Otelleri 2020 Sezonu Otelleri

Konaklama seçiminizde; kendi sitesi veya sitemizde iç sayfası bulunan otel, motel veya pansiyonları tercih etmenizi öneririz. Sadece telefon ile kontak kurduğunuz firmalardan resim göndermelerini isteyerek kalacağınız yer için daha net bilgi edinebilirsiniz. Adaya gitmeden önce özellikle temmuz - ağustos aylarında rezervasyon yaptırmalısınız. Aksi taktirde yer bulma sorunu yaşayabilirsiniz.

Avşa Adası Otelleri
Avşa Adası Otelleri 2020 Sezonda ortalama 100 ile 200 Tl Arasındadır.

 Fiyatlar 2020 Yılına Ait Olup Dönemde değişiklik Göstermektedir.

      Sayın işletme sahipleri. Bu sayfada yer almak için
lütfen bize yazınız