Bahçeli Pansiyonları ve Fiyatları


Avşa Adası Bahçeli Pansiyonları ve Fiyatları

 

Aileleriyle birlikte rahat bir tatil geçirmeyi planlayanlar için Avşa Adasının bahçeli pansiyonları, ideal bir konaklama yeridir. Hem uygun fiyatlı olmaları hem de sizleri ev rahatlığında hissettirmeleri nedeniyle tercih edebileceğiniz pansiyonlarda, ailenizle birlikte unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.

 

Avşa adasında çok sayıda bahçeli, villa tipi pansiyon bulunmaktadır. Özellikle Yiğitler Köyü mevkiinde bulunan bahçeli pansiyonlar, tatilciler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Yeşillikler içerisinde yer alan pansiyonlar, çocuklu aileler tarafından rağbet görmektedir. Avşa adası bahçeli pansiyonlar fiyatları açısından da oldukça makuldür. Ada da geçireceğiniz süre haftalık, aylık veya sezonluk olsun, pansiyonları istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Bahçesinde mangal keyfi yapabileceğiniz, günbatımı eşliğinde akşam yemeği yiyebileceğiniz pansiyonlarda özgürce tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Bayram tatillerinde pansiyon fiyatlarında artış yaşansa da, çoğu tatil beldesine kıyasla, adada bulunan pansiyon fiyatları çok daha uygundur.

 

Bahçeli Pansiyonların Özellikleri

Avşa adasında bulunan pansiyonların çoğu ada halkı tarafından işletilmektedir. Çoğu ada sakini, geçim kaynakları olarak kendi evlerini pansiyon olarak kiralamaktadır. Bu nedenle ada da profesyonel pansiyon işletmesi sayısı oldukça azdır. Ancak gününün çoğunu denizde ve plajlarda geçiren aileler, tatil için çokta konfor aramamaktadır. Bu nedenle Avşa adası bahçeli pansiyonlar fiyatları makul tutularak, tatilcilerin dikkati çekilmeye çalışılmış ve başarılı olunmuştur. Sizde Avşa adasında yapacağınız sımsıcak bir konaklama için bahçeli pansiyonlarda konaklamayı tercih edebilirsiniz.