Butik Otelleri Denize Sıfır


Avşa adası sahil boyunca yayılmış bir yerleşim alanına sahiptir. Bu nedenle adada bulunan butik oteller, denize sıfır konumunda yer almaktadır. Adada bulunan birçok koyda yer alan oteller, müşterilerine deniz, kum ve güneşi doyasıya yaşamanın keyfini sunar.

Butik oteller

Avşa Adası butik otelleri denize sıfır konumlarıyla, özellikle tatilciler tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Adada 5 yıldızlı butik bulunmasa da, 2 ve 3 yıldızlı butik oteller, verdikleri hizmetle bunun eksikliğini yaşatmamaktadır. Butik oteller genellikle yarım pansiyon şeklinde hizmet vermektedir. Çoğu tatil bölgesine göre uygun fiyatlar sunan Avşa butik otelleri, yaz aylarında özelliklede bayram günlerinde, çok yoğun olmakta ve önceden rezervasyon yapılmadan konaklamak mümkün olmamaktadır. Butik oteller, denize sıfır olmalarına rağmen çoğunda aynı zamanda havuzda bulunmaktadır. Çocukların eğlenebileceği aquaparklarının bulunması ve yeşillikler arasında çevrili bahçeleri ile tatilcileri cezbetmektedir.

Unutulmaz Bir Tatil

Hem Avşa merkezinde hem de adanın çevresinde yer alan butik oteller, denize sıfır konumlarıyla tatilcilere birçok imkan sunmaktadır, sabah deniz sesiyle uyanıp, balkondan deniz manzarasını seyretmek bunların en başında gelir. Özellikle tatil dendiğinde denizden vazgeçemeyenler ve tüm vaktini deniz kenarında geçirmeyi ve güneşlenmeyi seven tatilciler tarafından, denize sıfır konumundaki oteller fazlasıyla tercih edilmektedir. Avşa Adası butik otelleri denize sıfır olmaları ve personelin yakın ilgisi, misafirperver yaklaşımları ile tatilcilerin unutulmaz bir tatil geçirmesini sağlamaktadır.