Eylül Fırsatları


Avşa Adası Eylül Fırsatları

Avşa adasının sezonu nisan ayı ile başlayıp, eylül sonuna kadar devam eder. Okulların açılmasıyla beraber, Avşa’daki kalabalıkta ciddi oranda azalır. Nisan ayıyla birlikte bahar havasının yaşanmaya başladığı ada, giderek ısınarak, Temmuz ayında yüksek sıcaklıklara ulaşır. Sıcaktan hoşlanmayanlar için adanın nisan ve eylül ayları idealdir, aynı zamanda bu aylarda kalabalık olmayan ada da, sakin ve huzurlu bir tatil yapılabilir.

 

Eylül Ayı Fırsatları 2024

Avşa adası sezonun son günleri olan eylül ayında, tatilcilere oldukça ekonomik fiyatlarla tatil imkanı sunulmaktadır. Makul fiyatlarla, sessizleşen ve tenhalaşan ada ortamında tatil yapmak isteyenler için Avşa adası eylül fırsatları son derece cazip gelmektedir. Otel ve pansiyon fiyatlarının neredeyse yarı fiyata düştüğü ada da, eylül ayının sonuna kadar denize girmekte mümkün olmaktadır. Kişi sayısının yaz aylarına oranla çok daha az olduğu otellerde, personel sizlere daha fazla vakit ayırabilmekte, daha iyi hizmet sunma olanağı bulmaktadır.

 

Eylül’de Avşa

Otel ve pansiyonların çoğu ada da kış aylarında çalışmazken, yaz aylarının son günlerinde, daha fazla müşteri çekmek için eylül ayına özel paket ve kampanyalar sunulmaktadır. Tatil için eylül ayını tercih edenler, hem İstanbul, Balıkesir ve Bursa gibi illere yakın oluşu hem de Avşa adası eylül fırsatları kaçırılmayacak şekilde cazip olduğundan ada da tatillerini geçirmek isterler. Eylül ayında Avşa adasında yapılacak en önemli aktivite tekne turlarına katılmaktır.