Her Şey Dahil Oteller


Avşa adası, Marmara Bölgesi’nde bulunan İstanbullular için vazgeçilmez olan bir tatil beldesidir. Oldukça geniş kumsallara sahip bu ada küçük ve verimlidir. Bu tatil beldesinde yaz aylarında hem tatil yapmak hem de gece hayatına dahil olmak mümkündür. Sezon başladığında oldukça canlı bir hal alan bu küçük ada, İstanbul’a yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Ulaşım kolaylığı, aranan özellikleri sunması ve uygun fiyatlı konaklama seçenekleriyle Avşa Adası tatil planlarının leşti başında yer almaya başladı bile.

 

Avşa Adası Her Şey Dahil Oteller Var Mı?

Avşa Adası’nda her şey dahil otel yoktur. Sektördeki sezon kısalığı, Avşa Adası’nda her şey dahil otel bulunmasını desteklememektedir. Adadaki otel sayılarının çok fazla olmaması da buna neden olarak gösterilebilir. Ancak Avşa Adası’nda çeşitli oteller, moteller, pansiyonlar ve apartlar bulunmaktadır. Bu konaklama mekanları özellikle denize sıfır ya da çok yakın olmalarıyla dikkat çeker. Bu da kolay ulaşım ve rahatlık sağlar.

Otelden Yerini Ayır

 

Adada her ne kadar her şey dahil otel bulunmuyor olsa da bu kaliteye yakın hizmet veren oteller bulunmaktadır. Avşa Adası her şey dahil oteller kapsamında buna en yakın olarak Bahar Aqua Resort Otel örnek gösterilebilir. Bu tatil konağın denize sıfırdır ve Altınkum Plajı’na çok yakın bir mesafededir. Otelle plaj arası mesafe yaklaşık 100 metre kadardır. Adadaki otel ve pansiyonlar hakkında detaylı bilgi almak için web siteleri üzerinden iletişime geçilmelidir.