islami Oteller


Tatilini Marmara’nın masmavi sularında geçirmek isteyen, taze bir ada havasıyla tazelenip, akşamları sürüp giden eğlenceye dâhil olmak isteyen herkese Avşa Adası’nı tavsiye ediyoruz. Ülkemizin en büyük tatil yerlerinden biri olan Avşa Adası, uzun yıllardır denizin, kumun ve güneşin önemli merkezlerinden biri. Gerek oteller ve pansiyonlarıyla, gerekse yazlık evleriyle yaz aylarında canlı bir renge bürünen Avşa Adası’nda İslami oteller olup olmadığı merak edilen konulardan biridir.

Adada özel olarak İslami kurallara uygun otel seçeneği henüz mevcut değildir. Ancak ailelerin kalabileceği, sakin konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte adada kiralanabilir evler, villalar ve konak evler ye almaktadır. Avşa Adası İslami oteller konseptine en yakın olan konaklama ve kumsal seçeneklerinden bazıları şöyledir:

Kadınlar Plajı

Kadınlar Plajı hem adanın en güzel manzaralarından birinin olduğu hem de tesettürlü hanımların rahatça denize girebileceği bir alandır. Suların fazla yüksek olmadığı kıyılara sahip kumsal ve çevresinde yeme içme, konaklama alanları bulunur.