islami Oteller


Tatilini Marmara’nın masmavi sularında geçirmek isteyen, taze bir ada havasıyla tazelenip, akşamları sürüp giden eğlenceye dâhil olmak isteyen herkese Avşa Adası’nı tavsiye ediyoruz. Ülkemizin en büyük tatil yerlerinden biri olan Avşa Adası, uzun yıllardır denizin, kumun ve güneşin önemli merkezlerinden biri. Gerek oteller ve pansiyonlarıyla, gerekse yazlık evleriyle yaz aylarında canlı bir renge bürünen Avşa Adası’nda İslami oteller olup olmadığı merak edilen konulardan biridir.

Adada özel olarak İslami kurallara uygun otel seçeneği henüz mevcut değildir. Ancak ailelerin kalabileceği, sakin konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte adada kiralanabilir evler, villalar ve konak evler ye almaktadır. Avşa Adası İslami oteller konseptine en yakın olan konaklama ve kumsal seçeneklerinden bazıları şöyledir:

Kadınlar Plajı

Kadınlar Plajı hem adanın en güzel manzaralarından birinin olduğu hem de tesettürlü hanımların rahatça denize girebileceği bir alandır. Suların fazla yüksek olmadığı kıyılara sahip kumsal ve çevresinde yeme içme, konaklama alanları bulunur.

Altınkum Tatil Konakları

Ailenizle birlikte rahat edebileceğiniz bir yerde konaklamak için Altınkum tatil konaklarını tercih edebilirsiniz. Kendi içinde kaliteli ve nezih bir site olan Altınkum’da havuz ve yarım pansiyon seçenekleri bulunmaktadır.

Telefon: 0 531 592 72 34

Engin Apart

Denize 100 Metre  Avşa Yiğitlerdedir.

Aile Yeridir.

Kendisine ait balkon ve mutfağı olan, yeşil bahçeler içerisinde yer alan , Yiğitler köyünde yer almaktadır. Kablosuz internet ve sıcak su gibi geniş olanaklar sizleri beklemektedir.

Gsm: 0538 983 61 62