Satılık Ev Fiyatları Yazılık Arsa


Avşa Adası Satılık

Avşa adası tatilcilerin en çok tercih ettikleri yerlerden bir tanesi oluyor. Uzak ve uzun bir tatil planları olmayanlar için iyi bir alternatif akım Avşa Adası'nda sizde her geldiğinizde otel ve pansiyon aramak istemiyorsanız Avşa adası satılık ve kiralık ev yerine araştırarak kendinize uygun bir ev satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Avşa Adası'nda satın alabileceğiniz villalar, pansiyonlar, arsalar ve daha birçok alternatif sizleri bekliyor. Satılık daireler ve evler ile sizler de bütçenize uygun bir ev satın alarak Avşa'da tatile otellerde değil kendinize ait bir evde gerçekleştirebilirsiniz. Satılık alternatiflerinin yanı sıra kiralık ev ve konaklama yerleri ile sizlerde Avşa'da tatili sınırsız ve limitsiz gerçekleştirebilirsiniz. Günübirlik gidiş geliş yapabileceğiniz noktalardan biri olan Avşa adası İstanbul'a 3 saat uzaklıkta bulunması nedeniyle ofisinizde ki işlerinizi de haftada birkaç gün giderek tamamlaya bileceğiniz uzaklıkta bir yerdir. Bunun dışında sizlerde Avşa Adası'nda tatil yaparken eğlenceli vakit geçirecek pansiyonlarda konaklamak zorunda kalmayacak ve kendinize ait bir evde rahat ve konfor içerisinde tatilinizi hatta misafirlerinizi karşılayabileceksiniz.

 

Avşa adası Balıkesir'e bağlı bir adadır denizinin temizliği ve doğal olmasının oldukça güzel olması bu adanın yoğun olarak talep edilmesini sağlıyor. Birçok tatilci tatil beldelerine ve bölgelerini rahatlıkla erişim sağlayamamak da bu nedenle günübirlik veya hafta sonu kaçamağı için adayı tercih etmektedir. Sizlerde Avşa Adası'nda hem kendinize ait bir yer olmasını istiyorsanız veya yatırım amaçlı düşünüyorsanız Avşa adası satılık ve kiralık daireler arasında satın alabileceğiniz gibi arsa fiyatları ile bütçenize uygun satın alma işlemine gerçekleştireceksiniz.

 

Avşa Adasında Satılık Ev Fiyatları

Avşa Emlak İlanları

Avşa Adası satılık ev fiyatları araştırması yaparken sizler küçük bir artı bir daireler 90.000 TL fiyatıyla başlayan fiyatlarla satın alabilme olanağına sahip olabilirsiniz. Yazlık ev arayışınızda ise 120 metrekare 4 artı 1 ev fiyatı 350.000 gibi bir fiyat ile satın alabileceğiniz bir noktadadır. Müstakil ev tercihinize ise yine geniş ve alternatifleri fazla olan bir evin 350 bin TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz yazlık ev fiyatlarında ise 75 metrekare bir evin 115 bin TL gibi bir fiyata satın alabilir ve artık yazlığınız doğa ile iç içe bu şehirde geçirebilirsiniz.

Avşa adasında satılık arsa arayışınızda da ideal fiyatlara bulabileceğiniz arsa sayısı fazladır bütçenize uygun bir satın alma işlemi ile hem tatil hem de yatırım yapabileceğimiz bu bölgede sizler de buraya bağlı kalmak istiyorsanız istediğiniz alternatifler sizlere sunuluyor. Keyifli bir tatil geçirmenin dışında sizler farklı alışverişlerde yaparak bu bölgede mekan tutabilir ve artık Avşa ile kalıcı bir bağlantı sağlayabilirsiniz. Bir konutunuz olduğunda rahat ulaşımı sayesinde günün her saati ve her zaman zorlanmadan kendi evinizde konaklayarak tatilin ve eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz müstakil bahçeli evler ile toprakla ve doğayla iç içe karışabilir keyifli günler ve keyifli saatler geçireceğiniz bu bölgede yazın sürekli kalabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte doğa ile iç içe bir tatil sayesinde yaza çok daha keyifli ve eğlenceli devam edebilirsiniz.

 

Avşa'da satılık ev satılık arsa ve gayrimenkul satın alımında karlı çıkacak her yıl popülerliği biraz daha artan bu adada sizlerde bir konut sahibi olduğunuzda konutunuzu kiraya verebilir veya kendiniz konaklama imkânına sahip olabilirsiniz. Ailenizle birlikte hem gündüz hem de gece eğlence merkezleri ile cazip hale gelen bu adada yaşamınızı sürdürebilirsiniz beyaz koy da keyifli günler yaşayabilirsiniz.