avsa.com logo

Avşa Gece Hayatı


AVŞA ADASI GECE HAYATI

Avşa Adası’nda gece hayatı oldukça renklidir. Avşa Adası, 80’li yıllardan bu yana ülkemizin en popüler tatil merkezlerinden biri haline gelmiştir. Zaman içinde gelişen bir merkeze sahip Avşa Adası’nda, hem ada merkezinde hem de çevre plajlarda birçok eğlence mekanı kurulmuştur. Adada tercihe edeceğiniz eğlence türüne göre pek çok seçenek bulunur. Düzenlenen tekne turları, ada merkezindeki restoranlar, kafeler ve kulüpler, farklı zevklere ve farklı yaş guruplarına hitap edecek zenginliğe sahiptir.

Dinlendirici bir tatil fırsatını yakalayabileceğiniz; sakin kumsalların, doğal güzelliklerle çevrili köylerin bulunduğu Avşa Adası’nda, aynı zamanda akşamın gelmesiyle birlikte canlanan bir gece hayatı bulunmaktadır. Adada eğlence hayatı genellikle sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir. Dinlence ve eğlencenin buluştuğu bu eşsiz ada, işte bu sebepten dolayı bir kere ziyaret edenin tekrar tekrar gelmek istediği önemli tatil merkezlerinden biridir.

Avşa Adası gece hayatı genellikle Barlar Sokağı bölümünde yer alan mekanlarda yaşanmaktadır. Akşam saatlerinden itibaren canlı bir kalabalığın eğlence için bir araya geldiği sokak ve çevresinde, dans edilebilen mekanların yanında pek çok kafe veya türkü barı yer almaktadır. Önemli eğlene mekanları arasında, Squdron Bar, Yaren Türkü Bar, Martı Bar, Cadde Club, Buzz Bar, Avşa Arena, Mars Cafe ve Tanz Disco Bar bulunmaktadır. Avşa genelinde eğlence mekanı sayısı 50’nin üzerindedir. Bununla birlikte adada deniz ürünlerine ve ev yemeklerine kadar geniş menülere sahip müzikli ve müziksiz restoranlar ziyaret edilebilir.

Avşa’da gece hayatı genellikle akşam 10’dan sonra başlamaktadır. Eğlencenin merkezi olan Barlar Sokağı dışında adanın farklı konumlarında dans kulüpleri ve disco barlar bulunmaktadır. Eğlenceye zamanında katılmak ve kendinize yer bulmak için gecenin ilerleyen saatlerinden önce mekanınızı belirlemenizde yarar vardır. Avşa Adası yaz boyunca çeşitli etkinliklerin düzenlendiği bir tatil bölgesidir. Ünlü şarkıcı ve gurupların performanslarını takip edebilir, doyumsuz eğlenceyle unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Öne Çıkan Bazı Avşa Adası Gece Hayatı Mekanları

Avşa Arena: Canlı performansların sergilendiği, disco eğlencesi ile dikkat çeken önemli mekanların başında Avşa Arena gelmektedir. Dj performansları eşliğinde dans gösterilerinin de sergilendiği bu işletmede kendinize erkenden yer bulmanızda yarar var. Servis kalitesini ve güler yüzlü personeli ile dikkat çeken mekanda kaliteli bir ses düzeni bulunması konuklarına güzel bir müzik keyfi yaşatıyor.

Tanz Disco Bar: Avşa’nın en bilinen eğlence mekanlarından biri de Tanz’dır. Dans ve müzik performanslarının bulunduğu işletme genellikle hafta sonlarında yoğun ilgi görmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin de uğrak mekanlarından biri olan Tarz, 90’lı yıllardan beri adanın misafirlerine gece yarılarına kadar süren bir eğlence sunmaktadır. Mekan saat 20:30 sonrasında hizmet vermeye başlamaktadır.

Club Martı: Avşa Adası’nın en sevilen eğlence yerlerinden biri de Clup Martı’dır. Yıllar boyunca değişmeyen hizmet kalitesi ve ilgili personeliyle çok sevilen mekanda eğlenceli bir gece sizleri beklemektedir. Dj performanslarının sergilendiği mekan özellikle hafta sonları yoğun ilgi görmektedir. Club Martı, barlar sokağında yer almaktadır.

Cadde Club: Avşa eğlence mekanları arasında değişmez adreslerden biri olan Cadde Club, müdavimlerinin olduğu kadar yeni ziyaretçilerin de ilgisini çeken bir işletme olarak dikkat çekmektedir. Cadde Club, adada yaz sezonunun sonuna kadar hizmet vermektedir. İyi müzik dinlemenin yanında manzaranın tadını çıkarmak için burayı da ziyaret edilecek mekanlar listenize ekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Avşa Bahar Aqua Resort Otel
YÜREKLİ MOTEL
DİLAY APART
Aydın Motel
Kumsal Suit
Mercan Apart
Avşa Elit Otel
Erenler Motel
AVSA EFE SUIT
AVŞA DENİZ APART
AVŞA BLUE SEA OTEL
Ege Motel
Çatuk Motel
LARA ZEYNEP APART
GÜZEL MOTEL
DOĞA APART
GÖKHAN APART
TRUVA APART MOTEL
DERYA APART 2
Ali Erdi Apart
Dicle Apart
Ceren Apart
YAREN APART
BOĞAZİÇİ MOTEL
Avşa Güneş Motel
SARAY APART
Damla Apart
Defne Apart
AVŞA CEYF MOTEL
DOĞAN APART PANSİYON
AVŞA ADA NAZ MOTEL
ALP MOTEL
AVŞA TİTİZ PANSIYON
ZEYNEP UZUNER PANSİYON
KARADUT PANSIYON HÜLYA
ÖĞRETMEN APART PANSİYON
ELMACI APART
AVSA UÇAR MOTEL
KANARYA PANSİYON - AVŞA ADASI
AVŞA TÜRÜYENLER APART
AVŞA CARPEDİEM MOTEL
AVŞA AZRA APART
AVSA BERNA APART
BERİVAN APART MOTEL 1
AVŞA ULAŞ MOTEL 2
ERDİ PANSİYON
Anıl Apart
AVSA DAYANAK VİLLA
AVŞA PEGASUS MOTEL PRESTİJ
AVŞA ANI MOTEL
DENİSEREN OTEL
Tanz
ATACAN APART MOTEL
ÖMER KAPTAN GEMİSİ
CLASS MOTEL
IŞIK APART
GÜLFER SUİT
AVŞA ALTINKUM TATİL KONAKLARI
YÜKSEL MOTEL
KUM MOTEL
KİRAZ APART
AVŞA ŞEBNEM MOTEL
AVŞA THE PARK OTEL
KORHAN APART MOTEL
ALEMDAR MOTEL
UZUNER APART PANSİYON
Temel MOTEL
Ata Pansiyon
Ok Apart
Ertol Apart
Mutlu Apart
AVŞA AHMET UZUN PANSİYON
BARAN MOTEL
ESRAM MOTEL
OYTUN PANSİYON
TÜREN APART
CANDAN APART VİLLA
ULUDAĞ APART
ÇELİK MOTEL
AVŞA HÜSEYİN UĞUR APART
AVŞA SEVGİ MOTEL
AVSA SELMA PANSIYON
KUZENLER APART
ADA MOTEL
AVŞA UÇAR PANSİYON DAİRE
AVŞAR APART
ATAMER'İN BAHÇESİ BUTİK OTEL & KAHVALTI VE SARAP EVİ
AVŞA MOTEL
Ertan Apart
Ramses Apart
TRAKYA APART PANSİYON
BERİL APART
ALTINKUM APART PANSİYON
DAYANAK APART
NECATİ TEZÖLMEZ APART
SAYGIN DELÜX APART