Havuzlu Oteller


Avşa Havuzlu Oteller

Avşa Adası, tatil yapmak ve ruhu dinlendirmek için oldukça uygun bir tatil bölgesidir. Şehrin karmaşasından uzak ve denizle iç içe olan bu tatil bölgesi Marmara Adalar Belediyesi’ne bağlıdır. Adada oldukça fazla sayıda otel, apart ve pansiyon bulunmaktadır. Avşa havuzlu oteller her ne kadar çok fazla sayıda olmasa da mevcuttur. Bunların içerisinde çocuk havuzu bulunan oteller de vardır. Kişiler kendi ihtiyaçları doğrultusunda en uygun seçeneği seçebilirler. Konaklama fiyatları da oldukça makul ölçüdedir. Kişi başı 25 TL’den başlayan apart oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Avşa, küçük bir ada olması sebebiyle dört yanı denizle çevrilidir. Bu sebeple pek çok konaklama mekanları denize sıfır konumdadır. Denizi sıfır olmayan konaklama mekanları da denize oldukça yakın bir konumda yer almaktadır.

Avşa havuzlu oteller arasında yer alan konaklama mekanları ada merkezinde ve Yiğitler köyünde bulunmaktadır. Aşağıda sizler için Avşa havuzlu oteller sıralanmıştır.

 

Avşa Merkezin’de Bulunan Havuzlu Oteller ve Moteller

  1. Özkaptan Aqua Otel
  2. Mari Pembe By ÖZkaptan
  3. Boğaziçi Motel
  4. Aydın Motel
  5. Buseyine Motel

Avşa Yiğitler’de Bulunan Otel ve Moteller (Yiğitler’de bulunan oteller Yarım pansiyon hizmet vermektedir. Açık Büfe Sabah Kahvaltısı ve Akşam yemeği vermektedir.

  1. Bahar Aqua Resort Otel
  2. Afisisia Garden Otel
  3. Altınkum Tatil Konakları
  4. Mavi Marmara Otel

Bahar Aqua Resort, havuzlu bir oteldir ve Yiğitler Köyü’nde bulunur. Otelin manzarası oldukça güzeldir. Bu otel yarım pansiyon işletmecilik sunmaktadır. Bünyesinde havuz ve aqua park bulunur.

AVŞA BAHAR AQUA RESORT

 

  • Afissia Garden Otel

Afissia Garden Otel, havuzlu bir oteldir ve 2 yıldızlıdır. Afissia Garden Otel, yarım pansiyon işletmecilik sunar.