avsa.com logo

Avşa Adası Balayı Otelleri Yorumları ve Fotoğrafları 2022 Avsa.com


AVŞA ADASI BALAYI OTELLERİ

Avşa adası yeni evli çiftler için mükemmel bir balayı yeridir. Marmara Denizinin en güzel adalarından biri olan Avşa adası, ulaşım kolaylığı, denizi, kumu ve güneşiyle sizlere unutamayacağınız, mükemmel bir balayı geçirmenize imkan sağlayacaktır. Avşa adasında herşey dahil otel bulunmamasına rağmen, Avşa Adası balayı otelleri olarak fazlaca seçenek bulmanız mümkündür.

Balayı İçin Avşa Adası

Avşa adası sahil boyunca yayılmış bir yerleşim alanına sahiptir. Bu nedenle adada bulunan oteller, denize sıfır konumunda yer almaktadır. Seçeceğiniz denize sıfır bir otelde, balayınızı son derece romantik şekilde geçirebilirsiniz. Dalga sesleriyle uyanıp, balkonunda deniz manzarasını seyredebileceğiniz konforlu odalarda konaklama şansına sahipsiniz. Otel personelinin ve ada sakinlerinin, misapirperverliği ve sıcakkanlılığı sayesinde, kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Avşa Adası balayı otelleri birçok tatil beldesine kıyasla çok daha uygun fiyatlarla balayı yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman oteller tarafından düzenlenen balayı paketleri ve kampanyalarla, yeni evli çiftler için konaklama çok daha makul fiyatlara yapılmaktadır. İstanbul, Bursa ve Balıkesir gibi büyükşehirlerden ulaşımın çok rahat sağlandığı ada da, sizde hayallerinizi süsleyen balayını geçirebilirsiniz.

Balayı Otelleri

Balayınızı geçireceğiniz otele karar verdikten sonra, en kısa sürede rezervasyon işlemlerinizi yaptırmanız gerekiyor. Özellikle yaz ayları için yoğunluktan ötürü otellerde yer bulunamamaktadır. Balayınızı riske atmamak için otel rezervasyonunu mümkün olduğunca erken yaptırmalı ve yolculuk biletlerinizi olabildiğince eken satın almalısınız.

Avşa Adası Balayı Otelleri Motelleri ve Fiyatları

Konaklama seçiminizde; kendi sitesi veya sitemizde iç sayfası bulunan otel, motel veya pansiyonları tercih etmenizi öneririz. Sadece telefon ile kontak kurduğunuz firmalardan resim göndermelerini isteyerek kalacağınız yer için daha net bilgi edinebilirsiniz. Adaya gitmeden önce özellikle temmuz - ağustos aylarında rezervasyon yaptırmalısınız. Aksi taktirde yer bulma sorunu yaşayabilirsiniz.

 Avşa Balayı Otelleri 
Avşa Adası Balayı Otel Fiyatları Sezonda ortalama 120 Tl ile 250 Tl Arasındadır. Avşada Bulunan Balayı Otelleri listesi Yukarıdaki gibidir.

      Sayın işletme sahipleri. Bu sayfada yer almak için

lütfen bize yazınız

      .