Avşa ikizler Apart Motel

Avşa ikizler Apart Motel her türlü rahatlığın düşünüldüğü Apartımızda'da bir çok yenilik yapılmıştır.

Adanın en güzel bölgesindeki Apartımız denize sıfır konumdadır.

Gsm: 0539 360 77 14 Gsm: 0531 707 68 26

Not : müracat ikizler apart altındaki market

AVŞA ADASI

Konaklama Şekli
Sadece Oda
Otel Özellikleri
Denize 0 Deniz Manzarası Kablosuz İnternet Bahçe
Oda Özellikleri
Klima Mutfak Banyo Balkon Buzdolabi Tv Mutfak Malzemesi

ikizler Apart Motel Hakkında 6 Yorum Var

** Sitemizdeki tüm yorumlar telefon onaylı ve gerçek kullanıcılara aittir.

Soyadınız sitemizde yayınlanmayacaktır.

Başında 0 olmadan 10 hane olarak giriniz.

Yorumun yayınlanması için mesaj ile onay kodu gelecektir.

Gözde - 08.08.2022
Geçen yıl tatilimizi avsanin tercih edilmesi gereken konaklama yeri olan ikizler apartta sevgi hanımın misafiriydik kesinlikle çok güler yüzlü ve ilgili tekrar gitsem yine tercihim orası olur,tavsiye ederim,eşim ve kızımda aynı fikirde .
Burhan - 19.07.2022
bayramdan önceki hafta ailecek kaldık aşırı memnun kaldım sevgi hanım ve süleyman beye çok teşekkürler herşey eksiksiz mükkemmeldi tavsiye ederim..
ALİ - 01.08.2021
Biz ailece ikizler pansiyonda tam 6-7senedir kalıyoruz ve çok huzurlu mutluyuz.....Özellikle Sevgi Hanım ve eşi güler yüzlülüğü işini titiz ve temiz yapması ilgileri için Çok teşekkür ederiz Çok memnun kaldık herkese hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum deniz ayaginizin altında bakkal pansiyonun altında tüm ihtiyaçlarinizi kısa zamanda halediyirsunuz. HARİKA BİR YERRR ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM .SAYGİLAR HERKESE ✋ .
Özcan&Büşra - 11.07.2020
Eşim ve ben Temmuz 2020 de 1 Hafta konakladık Özellikle Sevgi Hanım ve eşi güler yüzlülüğü işini titiz ve temiz yapması ilgileri için Çok teşekkür ederiz Çok memnun kaldık herkese hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz Denizi kumsalı harika denize yakınlığı çok Avantaj klima İnternet Tv sıcak su herşey eksiksiz mükkemmeldi. .
Özcan - 09.07.2020
Ben ve eşim Temmuz 2020 de 1 Hafta konakladık Özellikle Sevgi Hanım ve eşi güler yüzlülüğü işini titiz ve temiz yapması ilgileri için Çok teşekkür ederiz Çok memnun kaldık herkese hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz Denizi kumsalı harika denize yakınlığı çok Avantaj Market hemen yanı başında klima İnternet Tv sıcak su herşey eksiksiz mükkemmeldi .
Samet - 31.07.2018
Muhteşem. TV klima balkon denize 10 adım wifi var..30 adım şok market daha ne olsun her gün temizlik var... Giden pişman olmaz.
Whatsapp Hattı
Avsa.com'dan Aradığınızı Belirtiniz.