Reklam Sayfası


 Sitemizde yer alın, ziyaretçilerimizden siz de faydalanın.

Sitemiz avşa adasını tanıtım amaçlıdır.Sitemiz Avşa Adası ile ilgili olan; tarihinden iklimine, ulaşımından gezilecek yerlere kadar hemen her konuyu işlemeyi amaç edinmiştir. Sitemiz Avşa ile ilgili olarak ilk akla gelen isim olması nedeniyle ziyaretçi sayısı özellikle mevsimde çok artmaktadır.Otel, motel, pansiyon, apart gibi konaklama tesisleri veya restaurant, bar gibi eğlence işletmeleri sahibiyseniz sitemizde yer almanızı özellikle tavsiye ederiz.Telefon : +90 (532) 540 99 30
E-posta : info@avsa.com

Saygılarımızla,

Not: Site sorunları ve reklam konuları içindir aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Avşa'ya ulaşımınız için Ulaşım sayfamızı, Avşa'da konaklama için Avşa Konaklama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Lütfen işletmelerle kendiniz iletişime geçiniz, telefon ile bilgi vermemekteyiz. info@avsa.com adresine iletişim bilgilerinizi gönderin yayınlayalım.
 

SANAL TUR


Misafirlerimize ve Tesis Sahiplerine Teknolojik bir Destek

Avşa Adamıza hizmet eden sitemiz Avsa.com artık özel çekim ekipmanları ve programlarıyla uygulamaya koymuş olduğu "Sanal Tur" çekimleri ile de hizmetinizdedir.
Avşa Adası ziyaretçilerinin, henüz rezervasyon yaptırmadan ilgilendikleri tesis hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmasını amaçlayan sanal tur ile tesis sahipleri güvenilirliklerini arttırdıkları gibi, yanlış anlamaları da ortadan kaldırmaktadırlar.

Aşağıda yer alan sanal tur çekimlerimizi izlemenizi öneririz. Ekran ortasında bulunan hareketli daireler, o yönde bulunan diğer bir bölüme geçilebileceğini belirtmektedir. Üzerlerine tıklayarak odadan odaya geçip, oradaki "360 derece sanal tur" çekimimizi izleyebilirsiniz.