Yenikapı Avşa Bilet Fiyatları


Ülkemizin önemli turistik merkezlerinden olan Avşa Adası’na ulaşım için farklı güzergâhları kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Yenikapı Avşa bilet fiyatları, Bostancı bilet fiyatları ve ulaşım saatleri ile ilgili detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Avşa İdo 2018 yaz

 

Avşa Adası’na Nasıl Gidilir?

Avşa Adası’na gidiş için Yenikapı ve Bostancı duraklarından kalkan deniz otobüsleri en çok kullanılan ulaşım şeklidir. Yaz ve bahar aylarında yapılan seferlerle Avşa adasına kolayca gidilebilmektedir. Bunun dışında, Avşa Adası’na gidiş için Erdek ve Tekirdağ üzerinden kalkan feribot seferleri kullanılmaktadır. Aracı ile gidenler bu feribot seferlerini kullanarak yolculuk yapabilirler. Avşa’ya ulaşım için tercih edilen tüm araçlarla 3 – 4 saatlik bir yolculuk söz konusu olacaktır.

İdo İle Avşa Adası Seferleri

Yenikapı Avşa Bilet Fiyatları İDO seferleri, 2024 yılı boyunca ortalama 650 tl düzeyinde olması beklenmektedir. Avşa biletlerine uygun fiyatla sahip olmak için İDO gişelerinden ya da internet üzerinden erken bilet ayırtabilirsiniz. Nisan aylarında başlayacak olan seferler ile adaya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Düzenli seferler Nisan ve Eylül aylarının ilk haftalarına kadar sürmektedir. Daha sonraki dönemlerde belirli tarihlerde Avşa’ya seferler yapılmaktadır. istanbul Deniz Otobüsleri

Daha Detaylı bilgi için Feribot Seferleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahar Döneminde Sefer Saatleri

Yenikapı: 19:15 saatlerinde kalkış

Bostancı: 18:45 saatlerinde kalkış

Ortalama Seyahat Süresi: 3 saat

Araçlı Avşa Adası Yolculuğu İçin: Tekirdağ Gemi seferleri

Araçsız Avşa Adası Yolculuğu İçin: İstanbul İDO seferleri tercih edilmelidir.

11 Haziran 2022 Tarihi itibari ile aşağıdaki sefer listeleri ido tarafından belirlenmiştir.

Bilet Almak için Lütfen www.ido.com.tr adresini ziyaret edin

İdo Avşa Seferleri Hafta İçi 2018 Tarifesi

 İdo Avşa Adası Seferleri Hafta Sonu 2018 Seferleri