Avşa Otelleri Denize Sıfır


Başta İstanbul, Tekirdağ, Bursa ve Balıkesir olmak üzere, ülkemizin birçok yerinden gelen tatil severe ev sahipliği yapan Avşa Adası, konaklama bakımından geniş olanaklara sahiptir. Uygun fiyatlı tatilin adresi olan adada pansiyonlar, kiralık evler, villalar ve oteller yer almaktadır. Avşa Otelleri denize sıfır seçeneğe sahip olarak kıyı şeridinde yer almaktadırlar. Bu konaklama mekânlarından bazılarını sizler için sıralayalım.

Otelden Yerini Ayır

Avşa’da Denize Sıfır Tatil Fırsatları

Altınkum Tatil Konakları: Yiğitler Köyü’nde yer alan konaklar adanın en çok tercih edilen yerlerden biridir. Havuzlu bir site görünümündeki konaklama merkezi yaz aylarında yarım pansiyon hizmet sunmaktadır.

AVŞA ALTINKUM TATİL KONAKLARI

 

Avşa Ok Apart

The Park Otel: Ada merkezine yakın konumda olan Park Otel, eğlenceye yakın olmak isteyenlerin tercih edebileceği mekânlardan biri olarak dikkat çekiyor. Otelde ücretsiz internet, sıcak su ve tercihe göre üç öğün yemek seçenekleri bulunuyor.

AVŞA THE PARK OTEL

Özdinç Apart: Denize yakın konumda, Barlar Sokağı bölgesinde bulunan apart dairelerde uygun fiyata konaklama şansı bulabilirsiniz. Ortak mutfak alanlarda kendi istediğiniz yemeği yaparak uygun bütçeli ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Ayberk Otel: Avşa otelleri denize sıfır seçenekleri arasında önemli bir yere sahip olan Ayberk Otel, merkezin biraz dışında, denizle iç içe bir mekândır. Konforlu odaların yanı sıra otelin yemek hizmeti de bulunmaktadır.

 

Avşa Ayberk Otel